به کافه طلا خوش آمدید؛

کافه طلا یک محیط مناسب و حرفه‌ای جهت ارایه خدمات طلا، جواهر، نقره و سنگهای قیمتی شامل مشاوره حرفه ای رایگان خرید و فروش در محیطی سریع، آسان و امن در راستای پاسخ به نیازهای شماست.

کافه طلا در حال توسعه و پیشرفت می‌باشد و مطمئناً با مشارکت و اعتماد شما به اهداف خود نزدیک‌تر خواهد شد.

 

جواهرات طلای بعدی خود را در کافه طلا  پیدا کنید

رنگهای ما از جواهرات طلا شامل انتخاب شگفت انگیزی از این رنگهای طلایی در انگشترها ، گردنبندها ، دستبندها و گوشواره ها است. خواه به تنهایی از جواهرات طلا استفاده کنید و یا با الماس و سنگ های قیمتی تزئین شده باشید ، طلا همیشه یک انتخاب کلاسیک و ظریف است. طلای رز ، طلای سفید و طلای زرد همه به تنهایی زیبا به نظر می رسند ، یا می توانید آنها را با رنگهای مختلف طلا و جواهر طلای ما ترکیب کرده و مطابقت دهید تا ظاهری کاملاً برجسته ایجاد کنید. مناسب برای هدیه دادن و یا به عنوان سرگرمی برای خودتان ، این فلزات زیبا را بخرید و هر روز در سبک های خارق العاده در کی اوت لت صرفه جویی کنید.
 

در صورتیکه از عملکرد کافه طلا راضی هستید، می‌توانید آن را به سایر دوستان خود نیز پیشنهاد کنید.

منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.

 

آدرس فروشگاه های فروش ما:

1- تهران - پانزده خرداد  - مسجد امام - پاساژ شناور - فروشگاه فتحیان تلفن تماس 55582521 -021 -09125706800

2- فروشگاه امام حسین - 09128377090

3- مدیر طراحی 09909556760

کافه طلا

 

 قیمت طلا

 

با تشکر

 

 

کافه طلا یک محیط مناسب و حرفه‌ای جهت ارایه خدمات طلا، جواهر، نقره و سنگهای قیمتی شامل مشاوره حرفه ای رایگان خرید و فروش در محیطی سریع، آسان و امن در راستای پاسخ به نیازهای شماست. کافه طلا در حال توسعه و پیشرفت می‌باشد و مطمئناً با مشارکت و اعتماد شما به اهداف خود نزدیک‌تر خواهد شد. جواهرات طلای بعدی خود را در کافه طلا پیدا کنید در صورتیکه از عملکرد کافه طلا راضی هستید، می‌توانید آن را به سایر دوستان خود نیز پیشنهاد کنید. منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.آدرس فروشگاه های فروش ما: 1- تهران - پانزده خرداد - مسجد امام - پاساژ شناور - فروشگاه فتحیان

ساعت کاری : 08:30 تا 17:30
روزهای پاسخگویی :شنبه تا پنجشنبه

cofeTala
تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به کافه طلا می باشد