09125706800

09125706800

جستجو
فارسی
دسته بندی ها
  منو بسته
  Back to all

  انگشتر عقیق زنانه چه خواصی دارد؟

  انگشتر عقیق زنانه چه خواصی دارد؟

  انگشتر عقیق خاصیت زیادی دارد. هر نوع از این انگشتر، اسراری درون خود نهفته دارد. انواع انگشتر عقیق در درمان برخی بیماری ها نیز به کار برده می شوند.

  اصالت انگشتر

  مدل انگشتر عقیق از انگشترهایی است که افراد بسیاری به آنها علاقمند هستند. انگشتر عقیق زنانه علاوه بر درخششی خیره کننده در دست های بانوان، خاصیت های جانبی بسیاری دارد. از همین رو مخاطبان زیادی دارد. انگشتر عقیق حس نیک بختی و شانس را برای خانم هایی که از آن استفاده می کنند به همراه دارد.

  رکاب انگشتر عقیق زنانه از جنس طلا یا نقره است که می تواند ساده یا دارای نگین باشد. رنگ انگشترهای عقیق زنانه سیاه، زرد، سرخ، کبود و سبز می باشد که زنان مطابق با نظر شخصی خود رنگی را بر می ‌گزینند. اگر شما کسی هستید که بیشتر از انگشتر ظریف خوشتان می آید، انگشتر عقیق زنانه سبز رکاب دار نقره ی نگینی گزینه مناسبی برای شما است.

  انگشتر عقیق زنانه زرد خواهان زیادی دارد و به انگشتر شرف الشمس معروف است. این انگشتر به رزق و روزی وسعت بخشیده، آرزوها را محقق و چشم زخم را دور می کند. ار انتخاب های والا برای زنان می توان به انگشتر شرف الشمس اشاره کرد.

  در اثر انعکاس نور با انگشتر عقیق شکل هایی مانند حباب و کندوی زنبور دیده می شود. انگشتر عقیق تأثیر زیادی در نشاط، سر زندگی و جلای روح و نیز از بین بردن افسردگی و ناراحتی های روحی و روانی دارد. ائمه معصومین نیز انگشتر عقیق در دست می کردند و از تأثیر و خاصیت های انگشتر عقیق به طور موکد سخن می گفتند.

  سنگ عقیق چیست؟

  روایات بسیاری از اهمیت سخن گفته اند که سرشار از برکت و خاصیت است. زرد، سفید، قرمز و خاکستری مایل به آبی از رنگ های سنگ عقیق است. عقیق سلیمانی (چشمی یا باباقوری)، شجری و خزه ای از جمله سنگ های مشابه عقیق هستند که در زمره خانواده عقیق به حساب می آیند. در کشورهای هندوستان، ایران، یمن و چین عقیق به رنگ سفید، زرد و قرمز وجود دارد.

  چگونه بدانیم انگشتر عقیق اصل است یا بدل؟

  از جمله راه های تشخیص اینکه بدانیم انگشتر عقیق زنانه که خریدیم اصالت دارد یا از نوع بدل است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ▪ آتش اثری بر انگشتر عقیق ندارد و آن را نمی سوزاند.

  ▪ با استفاده از سنگ عقیق می توان شیشه را خط انداخت.

  ▪ در اثر برخورد نور با انگشتر عقیق شکل هایی مانند حباب و کندوی زنبور پدیدار می شود.

  ▪ هیچ شیء تیزی نمی تواند بر انگشتر عقیق تأثیری بگذارد و آن را خط خطی کند.

  سنگ عقیق چیست

  خاصیت های موجود در انگشتر عقیق

  همانطور که قبلاً اشاره شد، انگشتر عقیق خواص بسیاری دارد که از جمله این خاصیت ها می توان به خاصیت سری و درمانی آن اشاره کرد.

  با خواص انگشتر عقیق آشنا شوید

  انگشتر عقیق مردانه یکی از انواع انگشترهایی است که در کتب و روایات مختلف دینی توصیه شده است. به همین دلیل اگر از این نوع انگشتر مردانه استفاده می کنید بهتر است با خواص آن آشنا شوید، استفاده از عقیق نر این فرصت را به شما می دهد تا تمام انرژی های منفی را از خود دور کنید.

  اگر این انگشتر را در دست داشته باشید، می توانید از چیزی به نام فقر فرار کنید. اگر می خواهید جای زخم را از بین ببرید و انرژی آن را جذب نکنید، استفاده از انگشتر عقیق مردانه توصیه می شود.همچنین برای داشتن سفری امن می توانید از انگشتر مردانه بهره مند شوید. دعا بخش مهمی از زندگی هر فردی است و برای دریافت پاسخ آن انگشتر عقیق مردانه می تواند کمک بزرگی به شما کند.

  خاصیت سری انگشتر عقیق

  کسانی که انگشتر عقیق در دست می کنند، موجبات افزایش رزق و روزی  در زندگی شان پدید می آید. انگشتر عقیق فرد را از اتفاقات ناگوار مصون می دارد و بلا را از او دور می کند. سنگ عقیق در دفع چشم زخم کاربرد دارد و ترس را از صاحب خود دور کرده و شجاعتی در دلش آشکار می کند. عقیق شانس را افزایش داده و نیک بختی را به همراه دارد.

  انگشتر عقیق و خاصیت درمانی

  از خواص درمانی عقیق می توان به بهبود بیماری های گوارشی اشاره کرد. عقیق در درمان درد کمر و استخوان سودمند است و از خونریزی شدید در خانم ها پیشگیری می کند. انرژی زیادی از عقیق در اطراف پخش می شود و به همین جهت در درمان بیماری های روحی روانی و افسردگی های زنان فایده دارد. انگشتر عقیق همچنین آرامش را برای صاحبش به ارمغان می آورد.

  قیمت انگشتر عقیق مردانه

  معروف است که انگشتر عقیق مردانه بسیار ارزشمند است و دلیل آن استفاده از سنگ های نسبتاً گران قیمت در آن است. این سنگ ها انواع مختلفی دارند که به دلیل رنگ های زیادی که دارند انواع مختلفی از این انگشتر ایجاد و ساخته می شود. سپس الگوی آنها را بر اساس سلیقه خاص خود برای دستان خود انتخاب می کنید.


  از انگشتر عقیق مردانه برای هدیه استفاده کنید

  در ایران مناسبت های مختلفی وجود دارد که هر فردی ساعت ها وقت خود را صرف انتخاب هدیه مورد نظر خود می کند، اما به نتیجه خاصی در مورد آن نمی رسد و حتی اگر هدیه ای را انتخاب کند، خوب یا ارزشمند بودن آن مشکوک است.

  به همین منظور برای پایان دادن به تردیدها و ساعت ها جستجوی شما پیشنهادی بی نظیر برای شما آماده کرده ایم انگشتر عقیق مردانه گزینه ای ویژه است که برای شما در نظر گرفته ایم.این انگشتر به دلیل طرح ها و رنگ های خاصی که دارد

  آنها می توانند هر گروه سنی را جذب کنند و بسیاری از مردان سعی می کنند آن را به دست آورند. به همین دلیل اگر فرد مورد نظر برای شما بسیار مهم است، با انتخاب این انگشتر می توانید درخشش شادی را در چشمان او ببینید و مطمئنا کار شما برای او بسیار ارزشمند خواهد بود.

  مناسبت هایی مانند روز پدر، تولد، سالگرد ازدواج و در نهایت ولنتاین بهترین فرصت برای شماست تا با این هدیه ناب عشق و احساس خود را ابراز کنید. پس هدیه انگشتر مردانه عقیق را در اولویت همه پیشنهادات خود قرار دهید و مطمئن باشید از تلاش خود پشیمان نخواهید شد.

  انواع سنگ عقیق

  انواع سنگ عقیق:

  ۱عقیق خزه ای:

  از نظر علمی این سنگ عقیق محسوب نمی شود.به این علت که نوعی کالسدونی بی رنگ و شفاف می باشد و حضور ناخالصی های سبز و قرمز در آن شبیه به گیاهان و تداعی کننده طبیعت است. همچنین این کانی به شکل قلوه سنگ یافت می شود. بهترین نوع سنگ عقیق خزه ای در هندوستان وجود دارد.

  ۲عقیق چشمی:

  این گوهر از دایره های متحد المرکز برخوردار بوده که دایره های داخلی آن رنگ تیره دارند.

  ۳عقیق آبدار:

  درون یا مرکز این سنگ کمی از آب مایعات اولیه باقی می ماند که قابل مشاهده و بسیار زیبا است.

  ۴عقیق مجوف:

  این نوع سنگ حفره ای است و قسمت های از آن تو خالی می باشد.

  ۵عقیق لایه ای:

  این نوع سنگ با نوار های روشن و تیره به طور منظم دیده می شود.

  ۶عقیق منظره ای:

  در این نوع سنگ نا خالصی های قهوه ای و قرمز به چشم میخورد و و همچنین مناظر زیبا مثل رودخانه و درختان را نمایان می کند و زیبایی منحصر به فردی نسبت به بقیه سنگ های عقیق  را دارا می باشد.

  خواص عقیق برای جسم و سلامتی

  روش های مختلفی وجود دارد که می ‌توانید از خواص عقیق برای سلامتی استفاده کنید. خواص انگشتر عقیق تنها به مسائل روحی و معنوی مربوط نمی‌شود. سنگ عقیق و انگشتر آن برای جسم و سلامتی نیز فواید خاص و ویژه‌ای دارد. طبق تحقیقات انجام شده، ارتباط سنگ عقیق با بدن می‌تواند تاثیرات مثبتی روی عصب ها و حتی گردش خون داشته باشد. بنابراین سیستم عصبی و سیستم قلب و عروق تقویت می شود و بدن در یک حالت فعال و سالم به سر خواهد بردخواص به صورت کلی و دسته بندی شده عقیق برای سلامت جسمی ، به شرح زیر است:

  • بهبود درمان اختلالات پوستی
  • عملکرد عصب های بدنی
  • تقویت گردش خون
  • درمان التهابات گوناگون
  • افزایش تمرکز و تقویت حواس
  • تقویت دستگاه قلب و عروق

  خواص عقیق برای جسم و سلامتی

  انگشتر عقیق یمنی

  معروف ‌ترین عقیق ، نوع از خانواده سنگ‌های عقیق عقیق یمنی می باشد. امروزه عقیق یمنی خیلی کمیاب است و به همین دلیل انگشتر عقیق یمنی قیمت بالایی نسبت به دیگر انگشترهای عقیق دارد

  • انگشتر عقیق یمنی ترس و دلهره را از بین می‌برد و سبب افزایش حس جسارت و شجاعت در فرد می‌شود.
  • کسی که انگشتر نقره حاوی عقیق یمنی در دست دارد، برکت و رزق و روزی‌اش افزایش پیدا می ‌کند.
  • انگشتر عقیق یمنی فرد را از چشم زخم محافظت می ‌کند.
  • بلایا را دور می‌ کند و فرد را حوادث در امان نگه می دارد.
  • کسانی که انگشتر عقیق یمنی دارند، افرادی بلند اقبال می باشند.

  برای خرید طلا آنلاین به سایت کافه طلا مراجعه کنید.

  نظرات
  ثبت نظرات Close

  آدرس ها

  shop adressدعوت به همکاری

  اعتبار نامه ها

  trainingدعوت به همکاری