09125706800

جستجو
فارسی
دسته بندی ها
  منو بسته
  خبرخوان

  اخبار

  طلا در ابر روزانه ایچیموکو پشتیبانی پیدا کرده است - در حالی که گاهی تهدید به پایین آمدن می شود ، قیمت در محدوده معاملاتی بین 1829-1861 دلار آمریکا بازیابی می شود.
  طلا و نقره با نزدیک شدن به جلسه اتحادیه اروپا، بالاتر می روند. بازارها با نزدیک شدن به مراسم تحلیف و احساس خطر آشوب در سکوت و ترس هستند. ریزش سهام‌های شاخص ساز اندک بود و سهام چین افزایش داشته است.
  اکونومیست نوشت: قیمت نقره در روز جمعه با پایین آمدن دلار آمریکا در برابر رقبای بزرگ خود پایین آمد ولی به دلیل تنش های سیاسی ایالات متحده، به صورت هفتگی افزایش یافت.
  بانک سرمایه گذاری سوئیس UBS اعلام کرده است که انتظار می رود نقره در سال 2021 از طلا پیشی بگیرد.
  موسسه نقره واشنگتن دی سی، در گزارشی با عنوان "نقش رشد نقره ای در صنعت خودرو" توسط متالز فوکوس پیش بینی کرد؛ تقریباً 90 میلیون اونس نقره، سالانه در صنعت خودرو تا سال 2025 جذب می شود.
  تحلیلگران، امسال نسبت به نقره کاملاً خوشبین هستند. طبق نظرسنجی کیتکو، متوسط قیمت نقره تا پایان سال 2021، 38 دلار و محبوب ترین پاسخ 50 دلار در هر اونس بود.
  افزایش بهای اونس جهانی طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی در واکنش به تحولات سیاسی واشنگتن و افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا، سبب شده تا قیمت سکه وطلا نیز جانی تازه گرفته و روند افزایشی خود را شروع کنند.
  نقره، در اوایل جلسه روز گذشته در میان یک فروش فنی تخلیه شد و در عرض چند دقیقه از 27.00 دلار به 26.00 دلار کاهش یافت.
  اواخر هفته گذشته، سخت‌ترین و شاید بدترین روزها برای بازار سکه، طلا و ارز بود. قیمت طلا طی این آخرین هفته شدیدا سقوط کرده و قیمت ها کاهشی بسیار جدی از خود نشان دادند.
  اواخر هفته گذشته، سخت‌ترین و شاید بدترین روزها برای بازار سکه، طلا و ارز بود. قیمت طلا طی این آخرین هفته شدیدا سقوط کرده و قیمت ها کاهشی بسیار جدی از خود نشان دادند.