09123498666

جستجو
فارسی
دسته بندی ها
  منو بسته
  نظر ها  (0) انگشتر زنانه فیروزه
  امروزه کارخانه های زیادی به وجود آمده است که به تولید انواع انگشتر فیروزه زنانه مشغول هستند. انگشتر فیروزه زنانه دارای جایگاه بالایی برای بانوان می باشد و میان آن ها بسیار پر طرفدار می باشد. یکی از جواهراتی که خانم ها علاقه بسیاری دارند از آن استفاده کنند انگشترهای فیروزه می باشد. از مهمترین نگین ها که در این دسته از جواهرات برای افرودن زیبایی، استفاده می شود نگین فیروزه نیشابور می باشد که در فروشگاه های جواهرات زیادی این نوع جواهرات به فروش میرسد.
  نظر ها  (0) تاج عروس ، تاج طلا
  تاج عروس اهمیت ویژه ای درمیان اکسسوری های عروس خانم ها دارد و اگر به درستی انتخاب شود می تواند زیبایی خارق العاده ای به عروس هدیه دهد. در این میان تاج طلا در رتبه نخست قرار دارد و زیبایی و شکوه ویژه ای را ارائه می دهد.
  نظر ها  (0) انواع سنگ های قیمتی آبی رنگ
  سنگ های قیمتی آبی رنگ می توانند روی انواع جواهرات به کار بروند یا به تنهایی کاربردهای فراوانی دارند.
  نظر ها  (0) فروش نقره
  سرمایه‌گذاری در نقره همانند سرمایه گذاری در طلا رونق یافته است. نقره نيز مثل طلا یک سرمایه‌گذاری فیزیکی است که به راحتی به دست نمی‌آید. چون منابع محدودی بر روی زمین دارند. همچنین نقره با افزایش و کاهش نرخ دلار قیمتش بالا و پایین می‌رود؛ اما میزان ضرر و سود نقره از طلا کمتر است زیرا حبابی نیست.
  نظر ها  (0) کمربند طلا
  استفاده از زیورآلات از روزگاران گذشته تا به امروز در بین مردم از جایگاه خاصی برخوردار بوده است و حتی کسانی که از شرایط مالی خوبی برخوردار نیستند حداقل یک بار در طول عمر خود از این فلز با ارزش استفاده کرده اند. کمر بند طلا از جمله زیورآلاتی است که در بین بعضی از اقوام مختلف ایران جایگاه خاصی دارد. استفاده از کمربند طلا در بین مردم مهدیشهر به زمانهای دور برمی گردد چون مردم این شهر به زیورآلات علاقه نشان می دهند از کمربند طلا نیز استفاده می کنند
  نظر ها  (0) سرویس کادویی جواهر
  عمر استفاده از زیور و جواهر، در طول تاریخ چندهزار ساله بشریت ادامه داشته و اولین نشانه های استفاده از جواهرات به بیش از هزار سال قبل می رسد. در این زیورها از صدفها و دیگر سنگ های زینتی زیبا استفاده می شده که در کنار جنبه های زیبایی و زیوری، با اعتقادات پزشکی و حتی جادویی همراه بوده است.
  نظر ها  (0) تسبیح عقیق
  تسبیح عقیق با تراش سنگ زیبای عقیق تهیه می شود که علاوه بر زیبایی ظاهری اثرات مثبت و فواید متعددی نیز به همراه دارد و فرکانس های مثبت را جذب می کند. ائمه ما تاکید بسیاری به استفاده از سنگ عقیق کرده اند و به همین دلیل است که تسبیح عقیق می تواند مزایای بسیاری در زندگی شما داشته باشد.
  نظر ها  (0) سنگ های ماه تولد خرداد کدام می باشند؟
  ما در این مطلب سعی کردیم شما را با سنگ های متولدین ماه خرداد آشنا کنیم ، سنگ های متولدین این ماه زمرد، مروارید، سیترین، سنگ چشم ببر، الکساندریت، کربزوپراس هستند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. به عنوان مثال سنگ مروارید دارای درخشندگی بسیاری می باشد که از خلیج فارس و استرالیا می توان آن را یافت.
  نظر ها  (0) انگشتر طلای مردانه یاقوت کبود
  انگشتر مردانه یاقوت کبود از طراحی بسیار جذابی برخوردار است که آقایان را به ظاهری آراسته و درخورد شرکت در جلسات رسمی و مهمانیهای مجلل می کند. انگشتر مردانه با رکاب طلای سفید از از رکاب و تاجی پهن برخوردار است که از مشخصه های اصلی انگشتر مردانه است.
  نظر ها  (0) انگشتر یاقوت برمه
  یکی از انواع سنگ های قیمتی که در ساخت جواهر و زیور آلاتی مانند انگشتر و گردنبند و ... کاربرد دارد، سنگ یاقوت برمه می باشد. نام گذاری یاقوت برمه به دلیل آن است که در این منطقه سنگ های اصل و گران بهای یاقوت وجود دارد. در این مقاله به صورت کامل به بررسی سنگ یاقوت برمه و انگشتر آن پرداخته ایم.