09125706800

جستجو
فارسی
دسته بندی ها
  منو بسته

  نیم ست جواهر

  نیم ست جواهر یکی از بهترین هدیه هایی به شمار می رود که هر فردی می تواند آن را دریافت کند. چرا که می تواند باعث زیبایی بخشی شود. از این رو در صنعت مد و جواهر شاهد طرح های مختلفی از آن هستیم که هر کدام از آن ها طرفداران خاص خودش را دارد. به طور کلی نیم ست شامل گوشواره و گردنبند می گردد. از این رو در هنگام استفاده از آن باید به مدل مو و نوع لباستان دقت زیادی را داشته باشید. همچنین اگر نیم ست شما ساخته شده از سنگ های رنگی قیمتی باشد، به رنگ لباس نیز باید توجه گردد. از این رو با ما همراه باشید تا شما را با نکات مربوط به آن آشنا کنیم.

  توجه به رنگ پوست؛ اولین قدم در خرید نیم ست جواهر

  یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه زیادی داشته باشید، رنگ پوست شماست. پوست انسان رنگدانه های مختلفی دارد. به عنوان مثال اگر رنگ پوست شما گندمگون باشد، بهترین گزینه ای که در پیش روی شما قرار گرفته شده است، نیم ستی با رنگ زرد و یا قرمز است. از این رو می توانید از نگین یاقوت کبود بهره ببرید.همچنین اگر پوست شما سفید باشد، گزینه دیگری را می توانید انتخاب کنید. به عنوان سعی کنید از نیم ستی استفاده کنید که به صورت طلا سفید باشد. چرا که می تواند درخشندگی بیشتری را به شما ببخشد.

  نیم ست جواهر

  توجه به فرم گردن و گوش در انتخاب گوشواره

  گوشواره یکی از جواهرات نیم ست می باشد که هنگام خرید باید فرم گردن و گوشتان را در نظر بگیرید؛ چرا که هر گونه بی توجهی به آن می تواند حالت نه چندان جذابی را برای شما به همراه داشته باشد. به عنوان مثال اگر گردن شما کشیده و یا همان بلند باشد، سعی کنید یک نیم ست جواهر تهیه کنید که بلند و پهن باشد. ولی در صورتی که گوش شما فرم کوچکی داشته باشد، بهترین گزینه برای شما گوشواره های چسبان است.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  Jewelry base پایه جواهر

  پایه جواهر

  کد: ۱۸۱ وزن: ۲۸.۱۰۰ گرم نوع و وزن سنگ: به دلخواه و سلیقه مشتری
  تومان
  Jewelry base پایه جواهر

  پایه جواهر

  کد: ۱۹۸ وزن: ۳۷.۳۰۰ نوع و وزن سنگ: به دلخواه و سلیقه مشتری
  تومان
  Jewelry base پایه جواهر

  پایه جواهر

  کد: ۲۰۳ وزن: ۴۰.۴۰۰ نوع و وزن سنگ: به دلخواه و سلیقه مشتری
  تومان
  Jewelry base پایه جواهر

  پایه جواهر

  کد: ۲۰۶ وزن: ۲۹.۰۰ نوع و وزن سنگ: به دلخواه و سلیقه مشتری
  تومان
  Jewelry base پایه جواهر

  پایه جواهر

  کد: 211 وزن: 22.800 نوع و وزن سنگ: به دلخواه و سلیقه مشتری
  تومان
  Jewelry base پایه جواهر

  پایه جواهر

  کد: 212 وزن: 33.200 نوع و وزن سنگ: به دلخواه و سلیقه مشتری
  تومان