09123498666

جستجو
فارسی
دسته بندی ها
  منو بسته
  Back to all

  احتمال افزایش قیمت نقره به بالای 29 دلار

  04 اسفند 1399

  نمودار روزانه و حرکت گاوها نزدیک به سطح 27 دلار ممکن است قیمت را به سطح مقاومت 29 - 36 دلار برساند. افزایش فشار خرس ها قیمت را تا سطح پشتیبانی 25 دلار کاهش می دهد ، در صورتی که سطح پشتیبانی 22 دلار را نگه ندارد و 19 دلار هدف بعدی خواهد بود.

  به گزارش کافه طلا، نقره در دو هفته گذشته صعودی بود و حرکت صعودی سطح 27 دلار را شکست. گاوها در دو هفته مسئولیت بازار را برعهده داشتند و قیمت نقره به سطح مقاومت 29 دلار رسید. خرس ها از این افزایش شدید قیمت راضی نبودند و یک روند نزولی روزانه باعث شد تا قیمت به سطح 27 دلار برگردد. فشار خرس ها با فشار گاوها تعادل دارد و دوره شاخص مقاومت نسبی نشان دهنده یک سیگنال فروش است.

  جنبش حلقه ای در بازار نقره

  ما در این جا سعی کرده ایم در یک تجزیه و تحلیل هفتگی قیمت بازار XAGUSD، دو روند طولانی مدت و میان مدت نقره را بررسی کنیم. سطوح مقاومت و سطوح پشتیبانی و روندهای افزایشی گاوها و کاهشی خرس ها نشان از نوعی تعادل بازار و افزایش سیگنال فروش دارد. در این آنالیز قیمتی بررسی شده است که روند قیمتی نقره در آینده چگونه خواهد بود. در حالت خلاصه می توان گفت که یک رقابت شدید بین کاهشی شدن و افزایشی قیمت نقره در بازار در جریان است که این مسئله خود باعث به وجود آمدن سیگنال های فروش و افزایش قیمت در بازار نقره می شود.

  سطوح کلیدی:
  سطح مقاومت: 27 دلار ، 29 دلار ، 36 دلار

  سطح پشتیبانی: 25 دلار ، 22 دلار ، 19 دلار

  روند طولانی مدت XAGUSD: متغیر است

  XAGUSD (نقره) از نظر بلند مدت در نظر گرفته شده است. این فلز دو هفته گذشته صعودی بود و این حرکت صعودی، سطح 27 دلار را شکست. قیمت برای آزمایش سطح مقاومت 29 دلار افزایش یافت. خرس ها از افزایش شدید قیمت راضی نبودند ، یک روند نموداری نزولی روزانه پدیدار شد و قیمت به زیر سطح 27 دلار بازگشت. سطح پشتیبانی پویا از کاهش بیشتر قیمت جلوگیری می کند. از آن زمان تاکنون قیمت در سطح قیمت 27 و 425 دلار حرکت کرده است.

  قیمت نقره در دو EMA نفوذ می کند اما هنوز از زیر EMA عبور نمی کند. که به معنای حرکت نزولی و حرکت صعودی ضعیف است.

  افزایش فشار خرس ها قیمت را تا سطح پشتیبانی 25 دلار کاهش می دهد ، در صورتی که سطح پشتیبانی 22 دلار را نگه ندارد 19 دلار هدف بعدی خواهد بود. قطع شدن گاوها و نمودار روزانه نزدیک به سطح 27 دلار ممکن است قیمت را به سطح مقاومت 29 تا 36 دلار برساند. دوره شاخص مقاومت نسبی 14 بالاتر از 40 سطح با خط سیگنال موازی با سطح است که نشان می دهد؛ ادغام در بازار نقره در حال انجام است.

  روند میان مدت XAGUSD: متغیر است

  در نمودار متوسط ​​، XAGUSD در حالت دامنه است. گاوها دو هفته گذشته مسئولیت بازار نقره را بر عهده داشتند. قیمت به سطح مقاومت 29 دلار رسید. این قیمت از سطح برگشت و نزولی شد و به سطح قیمت 25 دلار رسید. حرکت دامنه ای شروع می شود و سطح 25 و 27 دلار به مانعی در برابر قیمت تبدیل شد.

  قیمت نقره در 9 دوره EMA و 21 دوره EMA معامله می شود که نشان می دهد فشار خرس ها با فشار گاوها تعادل دارد. دوره شاخص مقاومت نسبی 14 در 50 سطح است که خطوط سیگنال به سمت پایین حرکت می کنند که نشان دهنده یک سیگنال فروش است.

  نظرات
  انصراف از نظر Close