09123498666

جستجو
فارسی
دسته بندی ها
  منو بسته
  banner

  طراحی و ساخت طلا و جواهرات طبق نظر شما

  مطالب اخیر وبلاگ
  انواع سنگ های قیمتی آبی رنگ
  انواع سنگ های قیمتی آبی رنگ
  سنگ های قیمتی آبی رنگ می توانند روی انواع جواهرات به کار بروند یا به تنهایی کاربردهای فراوانی دارند....
  خواندن مطلب
  فروش نقره
  فروش نقره
  سرمایه‌گذاری در نقره همانند سرمایه گذاری در طلا رونق یافته است. نقره نيز مثل طلا یک سرمایه‌گذاری فیزیکی است که به راحتی ...
  خواندن مطلب
  کمربند طلا
  کمربند طلا
  استفاده از زیورآلات از روزگاران گذشته تا به امروز در بین مردم از جایگاه خاصی برخوردار بوده است و حتی کسانی که از شرایط م...
  خواندن مطلب
  اخبار
  معاملات نقره بعد از سه هفته صعود، عقب نشست و بخشی از سود یک شبه را از بین برد. معاملات XAU / USD با کاهش اندک زیر سطح 28.00دلار، یعنی در حدود 27.75 دلار ، معلق بود.
  گاو نر نقره ای احتمالاً چشم به راه بازگشت به بالاترین سطح هفته گذشته، 28.00 هستند. از نظر فنی روند صعودی به سمت بالاترین قیمت سالانه باز می کند و می تواند کمی بیش از 30.00 دلار باشد.
  نمودار روزانه و حرکت گاوها نزدیک به سطح 27 دلار ممکن است قیمت را به سطح مقاومت 29 - 36 دلار برساند. افزایش فشار خرس ها قیمت را تا سطح پشتیبانی 25 دلار کاهش می دهد ، در صورتی که سطح پشتیبانی 22 دلار را نگه ندارد و 19 دلار هدف بعدی خواهد بود.
  قیمت نقره با توجه به افزایش تقاضا برای فلزات صنعتی در سال 2021 ، از طلا پیشی گرفته و از یک افزایش طولانی مدت پشتیبانی می کند. CPM در کوتاه مدت و دراز مدت روی نقره صعودی باقی می ماند.
  نظرسنجی ارتباطات
  نظرتان را در مورد طراحی سایت با ما در میان بگزارید.