09125706800

Search
English
All Categories
  Menu Close

  Silver Earings

  گوشواره یکی از زیورآلات معروف در بین زنان است. از دیرباز پوشیدن گوشواره، در میان زنان آفریقایی بسیار محبوب بوده است همینطور استفاده از نقره دراین تزیین بسیار پرطرفدار بوده و همچنان نیز یکی از فلزهای اصلی برای ساختن زیورآلات به حساب می‌آید. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با گوشواره نقره آشنا شوید.

  چه مدل گوشواره نقره‌ای را خریداری کنیم؟

  همانطور که قبلا نیز به این نکته اشاره کرده بودیم، استفاده از نقره این امکان را به شما می‌دهد تا شما هم از یک فلز با ارزش برخوردار شوید و هم جنبه اقتصادی را در نظر گرفته باشید. برای تهیه یک گوشواره نقره، شما می‌توانید از سنگ استفاده کنید. مثلا استفاده یک فیروزه در خرج کار گوشواره نقره این امکان را به شما می‌دهد تا در میان یک جمع بدرخشید. در انتخاب شکل و مدل گوشواره نقره هیچ محدودیتی وجود ندارد، زیرا نقره از آن دسته از فلزاتی است که همه جوره یک ظاهر ساده اما در اینحال زیبا را برای شما پدید می‌آورد. در انتخاب این فلز برای پوشیدن دقت کنید که پوست شما به این فلز حساسیت نداشته باشد، همچنین این فلز با قرار گرفتن در کنار بعضی فلزات دیگر نظیر استیل ممکن است از ارزش آن کم ده و واکنش‌های خوبی ندهد.

  برای اینکه گوشواره نقره شما بیشتر به چشم بیاید، پوشیدن نوع گوشواره استاد یا میخی و همچنین گوشواره لوستری خیلی می‌تواند در این زمینه کارساز باشد. مچنین به دلیل رنگ و درخشش زیبای نقره شما به سهولت می‌توانید این گوشواره را با هر نوع رنگ پوست و لباس ست کرده و مورد توه باشید. استفاده از فلز نقره هم به صرفه است و هم برای استفاده روزانه بسیار پر کاربرد است، سبک بودن این فلز باعث می‌شود تا به لاله گوش شما آسیبی وارد نشود، اما باز هم اشاره می‌کنیم تا اول نوع پوست خود را شناخته و بعد این گوشواره زیبا را تهیه کنید.

  گوشواره نقره| گوشواره زیبا| انواع گوشواره