search
عربی
All Categories
  Menu Close

  گوشواره طلا

  گوشواره یکی از اقلام زیبایی است که از طریق آویز از لاله گوش باعث ایجاد زیبایی چشمگیر در ناحیه صورت و گوش و گردن خانم‌ها می‌شود. گوشواره طلا نیز یکی دیگر از مواردی است که بسیار مورد توجه است.

   

   

  در موارد قبلی از طلا و عیار آن صحبت به میان آمده بود. در ادامه با ما باشید تا بیشتر با طلا و انواع زیورآلات آن آشنا شوید.

  استفاده از گوشواره طلا از قدیم‌الایام در بین زنان افریقایی مرسوم بوده است. در چند دهه اخیر نیز در بین اروپاییان و امریکای شمالی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

   

  گوشواره طلا

   

  چه گوشواره‌ طلایی را خریداری کنیم؟

   

   

   

  در دنیای امروزی و با وجود فضای کافی برای گشت و گذار در فروشگاه‌های اینترنتی، حتماً با مدل‌های مختلف گوشواره آشنایی دارید. شما میتوانید گوشواره خود را از بین کلیپسی، میخی، حلقه‌ای، آویز و لوستری و انواع مختلف دیگر انتخاب کنید و با تعیین اینکه فلز به کار رفته در آن از چه نوعی باشد، بودجه مورد نظر را آماده و آنرا تهیه کنید.

   

   

   

  هرچه عیار طلا بیشتر باشد، گوشواره از ارزش بالاتری برخوردار خواهد بود. شما میتوایند همچنین گوشواره خود را به صورت ترکیبی از سنگ و طلا انتخاب کنید.

   

   

  مثلاً در گوشواره لوستری استفاده طلا و سنگ الماس یا زمرد بسیار رایج است. حتماض در انتخاب گوشواره دقت کنید که خیلی سنگین نباشد تا به لاله گوش شما آسیبی وارد کند و یا باعث ایجاد حساسیت پوستی و زخم شود. ترکیب گوشواره با سیاه قلم نیز یکی دیگر زیبایی های ترکیب طلا و هنر است.

   

   

   

  از طلای ترکیبی نیز میتوانید در این مورد استفاده کنید به این صورت که گوشواره مورد نظر شما میتوانید طلای سفید که همراه با پلاتین است باشد یا با مس باشد تا به طلای قرمز تبدیل شود. به طور کلی این بسته به سلیقه شماست که چه مدلی می پسندید. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که دارای گردنی بلند هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از گوشواره‌های لوستری است.

   

   

   

  بطور کلی استفاده از گوشواره طلا بسته به سلیقه زیبا پسندانه شما دارد.

   

   

  طلا