search
عربی
All Categories
  Menu Close

  نیم ست نقره

  نیم ست نقره از آن دسته دیگر از زیورآلاتی است که شما بخاطر زیبایی و ظرافت محال است که از ان چشم پوشی کنید. همانطور که در مقاله‌های قبل نیز به این موضوع اشاره کردیم نقره هم مانند طلا یکی دیگر از فلزاتی است که از ارزش بالایی برخوردار است و از اینرو از محبوبیت خاصی برخوردار است. در ادامه با ما باشید تا بیشتر با نیم ست نقره و همچنین فرق آن با یک سرویس کامل بیشتر آشنا شوید.

   

   

   

  چه نیم ستی را خریداری کنیم؟

   

   

   

  نیم ست‌ها از پک کاملی برخوردار نیستند، بیشتر نیم ست‌ها متشکل شده از گردنی و گوشواره هستند که در نهایت برخی از آنها از انگشتر نیز بهره مندند. این سلیقه شما است که ترجیه می‌دهید ست شما از انگشتر متشکل شده باشد یا نه.

   

   

   

  به طور مثال شما خواهان یک نیم ست نقره همراه ب گردنی و یک جفت گوشواره و یک انگشتر هستید؛ به راحتی می‎توانید از فروشنده درخواست کنید که در صورت وجود آن را بر روی نیم ست نقره شما حساب کند و یا در صورت ناموجود بودن، برای شما سفارش را می‌پذیرد.

   

  سرویس نقره

   

  نقره از طلا بسیار ارزانتر است و برای کسانی که دوست دارند هم از زیبایی و هم از صرفه اقتصادی بهره‌مند باشند، نقره یکی از بهترین انتخاب‌ها است. همچنین ترکیب این فلز با سنگ‌های زینتی نظیر فیروزه نیز، شما را بیشتر از پیش زیبا می‌کند.

   

   

  گردنی‌ نیم‌ست معمولا از زنجیر بسیار ظریفی تشکیل شده است و گوشواره‌ها هم معمولا در اندازه کوچک‌تری هستند؛ از طرفی پوشیدن نیم ست‌ها در مراسمی که خیلی رسمی نیستند از محبوبیت بالاتری برخوردار است.

   

   

   

  اگر شما از آن دسته از خانم‌های شیک پوش و ساده ‌پسند هستید، پوشیدن یک نیم ست نقره برای شما فرصتی دیگر است تا مانند الماس بدرخشید؛ فقط مواظب باشید که نیم‌ست گرانبهایتان را در کنار فلزهای دیگر مانند استیل ممکن است رنگ آن را از بین ببردف پس مراقب باشید.