search
عربی
All Categories
  Menu Close

  سنگ اوپال

  سنگ اوپال یکی از زیباترین سنگ هایی می باشد که توانسته خواص بسیار زیادی را در کنار کاربردهای جواهرسازی به خود اختصاص دهد. این سنگ طیف های نوری رنگین کمانی را دارد که دلیلی بر زیبایی این سنگ می باشد. این سنگ به عنوان سنگ ملی استرالیا شناخته شده است و با نام و البته باور طلسم خوشبختی معروف شده است. در ادامه می توانید اطلاعات بیشتری را درباره این سنگ به دست بیاورید. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

   

  با مشخصات این سنگ آشنا شوید

   

  این سنگ از جنس سیلیکات های آبدار می باشد که شکلی آمورف و یا بی نظم را به خود اختصاص داده است. سختی این سنگ 5.5 تا 6.5 بوده و به صورت شفاف و نیمه شفاف می توانید آن را در طبیعت پیدا کنید. رنگ های مختلفی از سنگ اوپال دیده شده است که نمونه های آتشین آن در بین بهترین ها قرار گرفته است.

   

  سنگ زینتی| سنگ اوپال

   

  سنگ اوپال چه خواصی را با خود به همراه دارد؟

   

  این سنگ توانسته ویژگی های درمانی را با خود به همراه داشته باشد. به همین علت در بسیاری از آزمایشگاه ها مورد بررسی کامل قرار گرفته شده است. همچنین مقاومت بالایی را می تواند از خود در برابر دما، رطوبت و همچنین گرما نشان دهد. از خواص این سنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برای دور شدن خشم و ترس از شما این سنگ می تواند تاثیر بسیار زیادی را داشته باشد.
  • برای از بین رفتن ناخالصی های موجود در درونتان می توانید از این سنگ زیبا بهره ببرید.
  • اگر از طریق احساسات مختلف دچار دردهای جسمانی شده اید، سنگ اوپال بسیار تاثیرگذار است.
  • برای شادی و ایجاد آن در درونتان استفاده از اوپال به شما پیشنهاد می شود.
  • یکی دیگر از خواص درمانی که این سنگ با خود به همراه دارد این می باشد که شما با استفاده از آن می توانید کلیه دردهای خود را برطرف نمایید.